موسسه اعزام دانشجو امین دانشجو پاسارگاد

خدمات اعزام دانشجو به اتریش و رومانی با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره: 114367

تلفن: 22132260-021
تحصیل در برترین شهر دنیا وین
تحصیل در رومانی زیباترین کشور اروپای شرقی
تحصیل در اتریش
تحصیل در رومانی
موسسه اعزام دانشجوی پاسارگاد
اعزام دانشجو به اتریش و رومانی
بصورت تکی و گروهی
موسسه امین دانشجو پاسارگاد
مجری اعزام دانشجو به رومانی
موسسه امین دانشجو پاسارگاد
مجری اعزام دانشجو به اتریش

اجاره خانه در رومانی

اجاره خانه در رومانی اجاره خانه در رومانی ازسطوح عالی رفاهی وهزینه های مناسب زندگی بهره مند است . انتخاب شما برای مکان تحصیلی خود ، خواه در یک شهر بزرگ و یا نواحی اطراف شهری و همچنین الگوی زندگی شخصی شما ، سطح نهایی هزینه های شما را تعیین مینماید. شرایط مختلفی برای مسکن و سکنی گزیدن دانشجویانی که در رومانی تحصیل مینمایند ، وجود دارد. بسیاری ازدانشگاه ها ودانشکده ها از طریق دفاتر مسکن خود به دانشجویان دانشگاه های رومانی کمک مینمایند. دانشجویان باید به محض اینکه دانشگاه های رومانی ثبت نام آنها را تأیید مینماید ، توصیه های این مراکز را برای یافتن مسکن مناسب بکار گیرند. بسیاری ازدانشگاه ها و دانشکده ها دارای مراکز اقامتی برای دانشجویان هستندکه این مراکز امکانات خواب ، آسایش دانشجویان متقاضی تحصیل در رومانی را فراهم می آورند.
موسسه اعزام دانشجو پاسارگاد برای دانشجویان دانشگاه های رومانی که ویزای تحصیلی رومانی را با کمک موسسه پاسارگاد دریافت کرده اند ، میتوانند درصورت تمایل آپارتمان و یا خانه ای را اجاره نمایند که معمولاً اینکار به صورت اشتراکی با چند دانشجوی دیگر انجام میپذیرد. بسیاری از دانشجویان دانشگاه های رومانی حداقل برای چند ماه اول ترجیح میدهندکه با خانواده های رومانی اقامت گزینند. به این نحوه اقامت ” اقامت درمنزل ” می گویند که در آن صورت اتاق و غذای شخص در آن در نظر گرفته شده است. هزینه ها و امکان انتخاب هر روش در نقاط مختلف رومانی متفاوت میباشد. هزينه زندگي دركشور روماني ماهيانه 700- 300 یورو است البته در شهر بخارست هزینه زندگی بالاتر است.
اجاره خانه در رومانی اجاره خانه در رومانی بصورت ماهیانه پرداخت میشود. خانه ها در رومانی شامل یونیت یا آپارتمان و ویلا ها و میباشد. اجاره خانه به عوامل مختلفی همچون موقعیت واحد در شهر تعداد خواب و نوع واحد بستگی دارد.
بطور کلی خانه ها یا بصورت استودیو (بدون اتاق خواب) هستند که اجاره پایینتری دارد و یا دارای یک یا بیشتر اتاق خواب میباشند. همچنین برخی از خانه ها ی با تعداد اتاق خواب زیاد بصورت اشتراکی اجاره داده میشوند در این صورت فرد میتواند از یک اتاق خواب به همراه بقیه امکانات آن خانه بصورت اشتراکی استفاده کند. این مدل اشتراکی بیشتر برای دانشجویان که نمیخواهند هزینه زیادی داشته باشند. بطور متوسط شما میتوانید خانه مورد نظرخود را با 250 یورو تا 400 یورو در ماه اجاره کنید. موسسه اعزام دانشجو پاسارگاد برای متقاضیان تحصیل در رومانی که ویزای تحصیلی رومانی را برای تحصیل در دانشگاه های اروپایی دارند ، خدمات بعد از ورود به اروپا را به کمک پرسنل متعهد خود در اروپا به مناسب ترین شکل ارائه میدهد و همواره از بدو ورود به فرودگاه تا اخذ کارت اقامت موسسه ، پاسارگاد و پرسنل آن همراه شما هستند.