موسسه اعزام دانشجو امین دانشجو پاسارگاد

خدمات اعزام دانشجو به اتریش و رومانی با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره: 114367

تلفن: 22132260-021
تحصیل در برترین شهر دنیا وین
تحصیل در رومانی زیباترین کشور اروپای شرقی
تحصیل در اتریش
تحصیل در رومانی
موسسه اعزام دانشجوی پاسارگاد
اعزام دانشجو به اتریش و رومانی
بصورت تکی و گروهی
موسسه امین دانشجو پاسارگاد
مجری اعزام دانشجو به رومانی
موسسه امین دانشجو پاسارگاد
مجری اعزام دانشجو به اتریش

خدمات بعد از ورود به رومانی

خدمات بعد از ورود به رومانی خدمات بعد از ورود از بهترین سرویس های موسسه اعزام دانشجو پاسارگاد به متقاضیان و خانواده های آنان در کشور رومانی و کشور اتریش میباشد.
موسسه اعزام دانشجو برای هر یک از متقاضیان تحصیل در رومانی و تحصیل در اتریش که موفق به اخذ ویزای تحصیلی رومانی و ویزای تحصیلی اتریش شده اند ، یک نفر همراه و مشاور در کشور رومانی و کشور اتریش اختصاص میدهد. به طوری که از بدو ورود به فرودگاه در کشور رومانی یا کشور اتریش وی را پیکاپ نموده و به محل اسکانی که یا خوابگاه و یا منزل میباشد ، همراهی میکند.
بعد از اسکان دانشجوی متقاضی تحصیل در دانشگاه های رومانی و یا دانشگاه های اتریش در خوابگاه یا خانه اجاره شده ، حدود 20 روز متقاضی یا دانشجو تحصیل در رومانی یا تحصیل در اتریش با کارمندان موسسه پاسارگاد در کشور رومانی یا اتریش همراه است تا ثبت نام دانشگاه و کالج انجام شده و پس از اخذ کارت بیمه دولتی و کارت های تردد و بانکی ، کارت اقامت دانشجویی خویش را دریافت کنند.
از بهترین نقاط قوت خدمات بعد از ورود موسسه اعزام دانشجو پاسارگاد به متقاضیان تحصیل در رومانی و تحصیل در اتریش که ویزای تحصیلی و ویزای شینگن دریافت کرده اند ، ساپورت و پشتیبانی شبانه روزی در کشور رومانی و کشور اتریش بعد از اخذ کارت اقامت به صورت تلفنی میباشد به طوری که دانشجوی دانشگاه های رومانی و دانشگاه های اتریش در هیچ شرایطی بدون مشاور نیست و تنها نمی ماند.