موسسه اعزام دانشجو امین دانشجو پاسارگاد

خدمات اعزام دانشجو به اتریش و رومانی با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره: 114367

تلفن: 22132260-021
تحصیل در برترین شهر دنیا وین
تحصیل در رومانی زیباترین کشور اروپای شرقی
تحصیل در اتریش
تحصیل در رومانی
موسسه اعزام دانشجوی پاسارگاد
اعزام دانشجو به اتریش و رومانی
بصورت تکی و گروهی
موسسه امین دانشجو پاسارگاد
مجری اعزام دانشجو به رومانی
موسسه امین دانشجو پاسارگاد
مجری اعزام دانشجو به اتریش

اخذ اجاره خانه در اتریش

اجاره خانه در اتریش متقاضیان تحصیل در اتریش که به مرحله اخذ ویزای تحصیلی اتریش رسیده اید ، مهمترین تصمیمی که شما باید در ابتدای راه سفرتان بگیرید چگونگی تهیه مسکن برای اقامت نه چندان کوتاهتان است. امیدواریم بتوانیم کمک کوچکی در این راستا به شما گرامیان کنیم.
موسسه اعزام دانشجو پاسارگاد ( موسسه پاسارگاد) در ابتدا با هدف کنار گذاشتن واسطه های اجاره خانه در اتریش و آماده کردن شرایطی برای جلوگیری از ضررهای مالی و روحی ، آماده شد. امّا در ادامه راه متوجه شدیم که کنار گذاشتن واسطه ها چندان هم ساده نیست و نیاز به کار جمعی، سازمانی و یا ملّی دارد که از عهده ما خارج است. امّا با توجه به تجربیات خود و سایر دوستان برترین راهکار را به شما توصیه می کنیم. دوستان عزیز هنگام اجاره خانه در اتریش ، خانه های ایران را فراموش کنید، زیرا معمولاً خانه ها در اروپا شبیه به خانه های ایران نیستند و آنهایی که هستند، قیمت بالایی دارند.
اجازه بدهید تا موضوع را بازتر کنیم، شماره تلفن هایی در ایران در دسترس شما میباشد که برای افرادی که واسطه اجاره خانه در اتریش هستند ، میباشد. شما با آنها تماس گرفته و تاریخ ورودتان به اتریش را به آنها اطلاع می دهید و طبق قرار واسطه به استقبال شما در فرودگاه آمده و شما را با وسایلتان به خانه ای که برایتان در نظر گرفته می برد، بعضی از آنها بیشتر از یک خانه به شما نشان می دهند و شما مجبورید به دلیل خستگی از سفر طولانی خود از ایران، همراه داشتن بار، ترس از پیدا نکردن مسکن و تنهایی، ندانستن زبان و غیره یکی از خانه ها را انتخاب کرده و زیر بار قراردادی (که فارسی و معمولاً یک برگ و بی اعتبار است) میروید با قرار یک برج دلالی(کمیسیون)، یک برج پول پیش و یک برج کرایه (در وین کرایه اول ماه گرفته میشودخانه در اتریش نه آخر ماه)، که بسته به منزلی که انتخاب کرده اید در صورت اینکه بیش از یک نفر باشید این مبلغ حداقل 1500 یورو می باشد که در همان روز اول و یا نهایتاً تا چند روز آینده باید به واسطه بپردازید. حال شما یا باید در این چند ماه حضورتان با این شرایط نا به هنجار (خانه ای که لیاقت حضور شما را ندارد) بسازید و یا پس از مدّتی به خانه های بهتر نقل مکان کرده و ضررهای مالی بپردازید. گاهی هم به دلایلی برای مثال پس ندادن پول پیش شما با واسطه های اجاره خانه در اتریش درگیر شده و به لحاظ روحی نیز تا مدّتی متاثر خواهید شد.
موسسه اعزام دانشجو پاسارگاد با تهیه یک لیست از هتل آپارتمانهای تمیزی که صاحبان آنان فارسی زبان هستند موجبات آن را فراهم کرد تا شما با تماس با این آپارتمانها در اتریش یا خانه در اتریش و رزرو کردن جا و گرفتن آدرس آنها، پس از ورود به اتریش با تاکسی های فرودگاه(که هزینه ارزان تر یا برابر نسبت به مبلغی که واسطه از شما میگیرند دارند) به این هتل ها میروید و پس از رفع خستگی و قراردادن بار و همراه خانواده در اتریش خود در مکانی راحت و امن با آسودگی خاطر به دنبال خانه مورد نظرتان بروید. این بار شما به همان واسطه زنگ میزنید ولی دیگر مجبور نیستید که حتماً هر خانه ای که به شما نشان داده شده را کرایه کنید و میتوانید با واسطه های بیشتری ملاقات کرده و خانه های بیشتر و بهتری ببینید، تجربه نشان می دهد در این شرایط واسطه ها هم خانه های بهترشان را به شما پیشنهاد می کنند و هم تخفیف می دهند چون شما دیگر در چنگ آنها نیستید.
ممکن است شما مجبور باشید برای 2 یا 3 شب 150 تا 200 یورو برای هتل آپارتمان بپردازید ولی در عوض از ضررهای بزرگ تری جلوگیری می کنید و همان موردی که خودتان دیدید و می خواهید را کرایه کرده اید.
خانه دانشجویی در اتریش موسسه پاسارگاد به دلیل کسرت فعالیت در کشور اتریش و داشتن تجارب بسیار زیاد در زمینه تحصیل در اتریش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش و خدمات بعد از ورود در اتریش ، با تعدادی از آژانس های معتبر اجاره خانه در اتریش همکاری رسمی دارد و میتواند شما را در یک محیط امن با طی مسیری قانونی که مطابق با قوانین اجاره خانه در اتریش میباشد ، برای شما دانشجوی دانشگاه های اتریش و خانواده همراه ، بهترین خانه را در اتریش معرفی و اجاره نماید.
توجه داشته باشید که امضای هر قراردادی برای اجاره خانه در اتریش بدون داشتن اطلاع دقیق از متن آن ، در آینده برای شما دردسر ساز خواهد بود.
تیم حقوقی موسسه اعزام دانشجو پاسارگاد که دارای مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فن آوری میباشد شما متقاضیان اخذ ویزای تحصیلی اتریش و متقاضیان همراه یا خانواده جهت اخذ ویزای همراه را در کشور اتریش همراهی مینمایند.
متقاضیان تحصیل در اتریش و متقاضیان ویزای تحصیلی اتریش یا ویزای شینگن به تنهایی یا با خانواده خود که ویزای همراه دارند میتوانند با کمک موسسه پاسارگاد بهترین آپارتمانها در اتریش و بهترین خانه ها در اتریش را اجاره نمایند.
متقاضیان تحصیل در اتریش و متقاضیان ویزای تحصیلی اتریش به تنهایی یا با خانواده خود که ویزای همراه دارند میتوانند با کمک موسسه اعزام دانشجو پاسارگاد بهترین هتل ها در اتریش و بهترین هتل آپارتمانها در اتریش را رزرو و اجاره نمایند.
اخذ اجاره نامه خانه در اتریش ( اجاره نامه رسمی خانه در اتریش) یکی از مدارک بسیار مهم برای درخواست ویزا میباشد.