موسسه اعزام دانشجو امین دانشجو پاسارگاد

خدمات اعزام دانشجو به اتریش و رومانی با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره: 114367

تلفن: 22132260-021
تحصیل در برترین شهر دنیا وین
تحصیل در رومانی زیباترین کشور اروپای شرقی
تحصیل در اتریش
تحصیل در رومانی
موسسه اعزام دانشجوی پاسارگاد
اعزام دانشجو به اتریش و رومانی
بصورت تکی و گروهی
موسسه امین دانشجو پاسارگاد
مجری اعزام دانشجو به رومانی
موسسه امین دانشجو پاسارگاد
مجری اعزام دانشجو به اتریش

تحصیل در اتریش

تحصیل در اتریش تحصیل در اتریش برای کسانی که در حال حاضر مشغول به تحصیل در دانشگاه سراسری ( روزانه – شبانه) هستند یکی از بهترین فرصت های تحصیلی ، اخذ انتقالی از دانشگاه خود به یکی از دانشگاه های اتریش می باشد. به عبارت دیگر اگر شخصی دیپلمه باشد، یعنی ۱۲ سال تحصیل کامل داشته باشد نمیتواند مستقیماً برای تحصیل در اتریش و دانشگاه های اتریش و تراز اول اتریش اقدام نماید، بلکه باید قبولی در کنکور دانشگاه را داشته باشد تا بتواند برای کالج اقدام کند. و کالج در اتریش تقریبا دو تا سه ترم است و کالج ها فقط به زبان آلمانی میباشد.
برای این منظور داوطلب می بایستی دانشجوی رشته مورد نظر در دانشگاه کشور خود و یا کشور دیگری که مورد تائید است باشد، در واقع پیش شرط درخواست تحصیل در اتریش و پذیرش دانشگاه های اتریش قبولی در کنکور دانشگاه سراسری (روزانه - شبانه) در رشته و مقطع مورد نظر است.
در نتیجه با اخذ گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه خود به همراه ریزنمرات تایید شده در دانشگاه به همراه سایر مدارک مورد نیاز، پرونده شما جهت اخذ پذیرش دانشگاه های اتریش و ادامه تحصیل در اتریش در دانشگاه های معتبر شهر وین و سایر شهرهای اتریش بازگشایی میشود.
* افرادی که گواهی نامه فراغت از تحصیل سایر دانشگاه ها (پیام نور – غیرانتفاعی- علمی کاربردی – آزاد و ...) را دارا هستند، اجازه خواندن دوره ارشد ناپیوسته را ندارند و باید درخواست ارشد پیوسته دهند و بعد از گذراندن واحدهایی که دانشگاه های اتریش معرفی میکند و بعد از معادل سازی واحدها ، اجازه ورود به مقطع بالاتر را بگیرند.
لازم به توضیح است در این روش واحدهایی که شما در دانشگاه اولیه خود گذرانده اید مورد ارزیابی قرار می گیرد و نیاز به گذراندن مجدد این واحد ها در دانشگاه های اتریش نمی باشد. * افرادی که فارغ التحصیل دانشگاه سراسری (روزانه – شبانه) هستند اجازه تحصیل در مقطع بالاتر برای تحصیل در اتریش را دارند که موسسه پاسارگاد ( موسسه اعزام دانشجو پاسارگاد ) این مهم را به راحتی برای شما محقق مینماید.
تحصیل رایگان در اتریش ( تقریباً رایگان)
تحصیل در اتریش با توجه به سیاستهای اتخاذ شده توسط دولت، امکان تحصیل رایگان در اتریش برای دانشجویان بین المللی فراهم شده است برای دانشجویان اروپایی رایگان و برای دانشجویان بین المللی دارای شهریه ناچیز در مقایسه با دیگر کشورهای پیشرفته (شهریه 746 یورو ) می باشد
جهت مشاوره غیر حضوری و دریافت اطلاعات اینجا را کلیک نمائید