موسسه اعزام دانشجو امین دانشجو پاسارگاد

خدمات اعزام دانشجو به اتریش و رومانی با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره: 114367

تلفن: 22132260-021
تحصیل در برترین شهر دنیا وین
تحصیل در رومانی زیباترین کشور اروپای شرقی
تحصیل در اتریش
تحصیل در رومانی
موسسه اعزام دانشجوی پاسارگاد
اعزام دانشجو به اتریش و رومانی
بصورت تکی و گروهی
موسسه امین دانشجو پاسارگاد
مجری اعزام دانشجو به رومانی
موسسه امین دانشجو پاسارگاد
مجری اعزام دانشجو به اتریش

اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش

اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش و مراکز آموزشی تراز اول دنیا و همچنین مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت –درمان وآموزش پزشکی اولین مرحله در جهت طی این مسیر میباشد.
تحصیل در اتریش را ابتدا با مشاورین مجرب و متعهد این موسسه مستقر در دپارتمان مشاوره موسسه اعزام دانشجو پاسارگاد مطرح و پس از دریافت مشاوره تخصصی بهتر و راحتتر میتوانید تصمیم گیری نمایید.
تحصیل در اتریش و متقاضیان تحصیل در دانشگاه های اتریش که از ایران و سایر کشورها اقدام می کنند قصد تحصیل در دانشگاه های اتریش که دولتی هستند را دارند چرا که این دانشگاه ها از نظر سطح علمی بالاتر از سایر دانشگاه های اتریش می باشند و در ضمن تحصیلات تقریباً رایگان می باشد. موسسه پاسارگاد ( موسسه اعزام دانشجو پاسارگاد ) به شما کمک میکند که با کمترین هزینه و شرایط عالی پذیرش خود را از دانشگاههای اتریش دریافت نمایید
مدارک متقاضیان دسته بندی شده و نیازی نیست که همه متقاضیان تحصیل در اتریش که پذیرش از دانشگاه های اتریش را میخواهند کلیه مدارک را جهت اخذ پذیرش داشته باشند. ترجمه رسمی مدارک (با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه و تایید سفارت اتریش) باید به زبان آلمانی باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر راجب به تحصیل در اتریش و شرایط خود اینجا را کلیک نمائید